DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 ZŁ!

O nas

Wiemy, że produkty z konopi są naturalnym skarbem, dlatego chcemy się nim dzielić.

Wierzymy w produkty z konopi

Wiemy, że produkty z konopi są naturalnym skarbem, dlatego chcemy się nim dzielić. Jesteśmy zespołem pochodzącym ze wszystkich regionów Polski, dzięki temu rozumiemy różne oczekiwania i potrzeby.

Naszym wspólnym celem jest dostarczanie najlepszych produktów konopnych w dobrych cenach, żeby wszyscy mogli ich używać. Chcemy, aby każdy mógł na co dzień korzystać z dobroczynnego wpływu konopi, dlatego prowadzimy sklep internetowy www.fullspectrum.pl.

Tworzymy nowe
rozwiązania

Jesteśmy dystrybutorem oraz producentem produktów pochodzenia konopnego. Prowadzimy prace badawczo-rozwojowe wspólnie z naukowcami z państwowych uczelni i jednostek badawczych.

Wspólnie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby odpowiadać potrzebom naszych Klientów. Część z nich dostępna jest w ofercie naszego sklepu e-commerce.

Jakość Full Spectrum –
naturalne produkty z konopi

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach ważny jest zdrowy styl życia. Korzystanie z produktów naturalnego pochodzenie jest ważne dla wszystkich osób, które chcą zachować zdrowie. Produkty Full Spectrum to odpowiedź na te potrzeby, ponieważ stosujemy surowce tylko od zaufanych dostawców.

Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością kannabinoidów oraz innych korzystnych dla zdrowia substancji, w tym terpenów i flawonoidów. Każdy produkt podlega badaniom laboratoryjnym, żeby nasi klienci wiedzieli z czego korzystają. Upewniamy się, że zawiera on odpowiedni poziom kannabinoidów oraz spełnia wszelkie normy. Dbamy o najwyższej jakości surowiec sprawdzając skrupulatnie naszych dostawców oraz stosowane przez nich procedury wytwarzania i dystrybucji.

Nasza spółka posiada
pozwolenia w zakresie

  • prowadzenia sprzedaży produktów spożywczych, w tym suplementów diety, przez Internet
  • prowadzenia skupu konopi włóknistych
  • prowadzenia upraw konopi włóknistych
  • prowadzenia działalności w zakresie konfekcjonowania suplementów diety

Wyprodukowano w warunkach zgodnych z GHP/GMP na zasadach systemu HACCP.

Na rynku są tysiące
produktów CBD, ale te są
tylko dla was.